Skip to main content

Андрій Бартенєв: «Я одягаюся, як мені подобається»


Засновник російського клубного перформансу, модельєр і шоумен Андрій Бартенєв не вважає за потрібне прислухатися до критики. Образ яскравого і неординарного світського персонажа також не дуже йому подобається. Велику частину часу він проводить в роботі, літаючи з однієї країни в іншу і даючи майстер-класи початківцям художникам.

Бліц-опитування «Клео»:
- Дружіть ви з Інтернетом?
- Інтернет - як український борщ: його всі хочуть ще і ще.

- Що для вас недозволена розкіш?
- Не відповідати на питання журналістів.

- Де провели свій останній відпустку?
- Готель «Адам і Єва» в Анталії - соки, масаж, море ...

- У вас було прізвисько в дитинстві?
- Багато різних, але найпопулярніший - Барто.

- Що вас заводить?
- Музика і злиття очей.

- Ви сова чи жайворонок?
- Сова, яка-таки влізла в костюм жайворонка.

Як ви реагуєте на те, що деякі люди крутять пальцем біля скроні, побачивши вас?

Мені давно все одно, за кого мене приймають. Я про це не замислювався років з шістнадцяти і тоді ж вирішив для себе взагалі ніколи не звертати уваги на те, що в мене тикають пальцем або звинувачують в якійсь показухи. Жодного разу я не відходив від принципу, який прийняв у шістнадцять років.

Я роблю те, що мені цікаво, і час показує, що це цікаво не тільки мені. На майстер-класи, які я проводжу в США, Англії, Норвегії, завжди приходять люди, які хочуть навчитися у мене чомусь.

Часто ваша поява в світській хроніці сприймається як спроба привернути до себе увагу будь-яким способом - не прикро чути таке на свою адресу?

Я ж одягаюся не для них. Я одягаюся, як мені подобається. Так, як мені подобається зараз. І веду себе так, як мені подобається зараз. Це не мої категорії цінностей - увага-неувага.

У свій час ви працювали вчителем малювання в школі, це було цікаво?

З дітьми завжди цікаво. Вони були зовсім маленькими - п'ять-шість років. Крім того, що я вчив їх малювати, у нас ще було таке вправу як «розмалюй шедевр». Ми вибирали якусь знамениту картину, я її роздруковував на принтері нераскрашенной, і діти самі її домалювали.

Було дуже цікаво, ви не уявляєте, наскільки багато було нових вражень і в мене, і у дітлахів. А потім ми влаштували виставку з усіх робіт, і це було дуже здорово!

Ви сентиментальна людина?

Дивлячись в якому сенсі це розуміти. У кіно я ридаю, але це ж не показник сентиментальності. У мене немає такого, щоб я щось згадував, і пробивало на сльозу. Я взагалі мало що пам'ятаю з минулого. Часто буває, люди, яких я не бачив багато років, розповідають мені щось, а я думаю: «Боже! Невже я таке робив?! »Неначе не про мене. Моя свідомість настільки сильно зайнято тим, що відбувається сьогодні і що буде завтра, що на пам'ять в голові просто не вистачає місця.

- Який ваш психологічний вік?
- Вік нервовохворих Мусоргського.

- Чи є у вас талісман?
- Так, це талісман тигра, який я зробив для саміту щодо захисту тигрів, який пройшов недавно.

- Як ви знімаєте стрес?
- Вода всередину і зовні.

- C ким з тварин себе асоціюєте?
- З білим ведмедем.

- Яка мелодія стоїть у вас на мобільнику?
- Дзинь-дзинь-дзинь!

- Ваш улюблений афоризм?
- До сонця, неба і місяці летимо в одній трубі.

Тобто чекати від вас автобіографії не варто?

Яка автобіографія, що ви! До мене раз десять дзвонили і приходили різні люди і пропонували: «Ось, давайте напишемо вашу автобіографію! Ви така людина! З такими людьми дружите і тут, і на Заході! ».

А що я можу написати, якщо я нічого не пам'ятаю? Думаю, що проживу життя без спогадів.

Що б ви порадили дівчатам, щоб виглядати яскраво і при цьому не вульгарно?

Одягайтеся у все чорне. Чорний колір на російських дівчат виглядає елегантно, яскраво і в той же час створює відчуття неординарного розуму і почуття смаку. Чорне - і все.

А що ви бачите в очах сучасних російських дівчат і жінок? Чи справді, на ваш погляд, раніше в них було життя, а тепер тільки значек долара?

Знаєте, я майже не спілкуюся з дівчатами з Росії. У мене є коло знайомих дівчат, але про них таке сказати не можна - це справжні художниці, поетеси, актриси. Я дуже рідко буваю в Росії, тому що постійно катаюся з виставки на виставку по всьому світу, правда, ті російські моделі, які зустрічаються там, відповідають вашим визначенням.

Як тільки вони дізнаються, що я художник, а не російський бізнесмен, їх очі тут же гаснуть, і я стаю їм нецікавий.

Хто ваші улюблені модельєри?

Вів'єн Вествуд, Хуссейн Чалаян. Я часто просто заходжу в бутіки і дивлюся їх моделі - як зшито, з якого матеріалу. Ці модельєри все роблять дуже гармонійно.

У вас не було бажання повернутися років на двадцять п'ять тому і щось змінити в минулому?

Ні, такого бажання не було, але ситуація цікава ...

І все-таки, якщо б представилася можливість зустрітися з самим собою вісімнадцятирічним, що б ви зробили, про що б ви поговорили самим собою?

Я б не став нічого такого вчити. Не став би говорити: «націлився на гроші!» Або «Одружуйся на багатій». Я задоволений тим, як склалося моє життя, і нічого не хочу в ній міняти.

Єдине, що б порадив собі вісімнадцятирічному: «Ніколи не відмовляй в сексі тим, хто хоче з тобою їм зайнятися». Тільки це.

Джерело: kleo.ruЯндекс.Метрика