Skip to main content

Астрологи про випивку (дізнайся себе)


Не секрет, що за російською традицією будь-яке свято це, перш за все, рясне святкове застілля. А там, де застілля - річкою ллється вино, та й що міцніше теж. Різні люди абсолютно по-різному поводяться в змозі навіть самого легкого сп'яніння, і іноді непогано було передбачити, в кого припинитися ваш візаві, перш, ніж пропонувати йому випити на брудершафт.

Астрологи стверджують, що поведінка людини і в стані сп'яніння залежить від того, під яким знаком Зодіаку той народився. Не вірите? А спробуйте поспостерігати за тим, як ведуть себе люди, що народилися під різними знаками Зодіаку, і порівняйте з тим, що стверджують астрологи.

Так, надто активних, вимогливих в усіх відношеннях, а часто і нестриманих ОВНІВ перебір у випивці може не тільки збити з ніг, але іноді і штовхнути на необдумані, а то і божевільні дії.

Помітно перебрали ТЕЛЬЦІ дратуються з приводу. Крайній випадок вираження їх емоцій - це дика лють і гнів, в яких Тельці по-справжньому можуть бути страшні!

Балакучі ж і товариські БЛИЗНЮКИ до випивки байдужі. Більшість з них не зациклюється на вживанні спиртного і, навіть неабияк випивши, не міняють помітно свого стилю поведінки. Ну, а настрій у близнюків майже завжди відмінна, тим більше в компанії, де завжди повно вдячних слухачів і глядачів, і де вони можуть повністю виговоритися і поліцедействовать - тобто, відтягнутися по повній програмі і з душею!

РАКИ повинні дотримуватися обережності у вживанні спиртних напоїв, щоб не підставити самих себе, випивши зайвого. Адже через непередбачуваність і нестійкості своєї психіки, вони інколи замість очікуваного веселощів можуть раптом, і розплакатися зовсім несподівано. Знову ж при рясних узливання Ракам потрібно знати міру й тому, що у них ніжний шлунок - їм у великих кількостях протипоказано навіть пиво.

ЛЕВ - сонце, Лев - цар звірів! Він дуже поважає себе перш за все сам, а тому рідко можна побачити п'яного, а тим більше п'є Лева. Коли ж такі рідкісні конфузи трапляються - це для царственого Льва смерті подібно, адже найбільше він боїться втратити свій авторитет. Крім того, Левам потрібно знати міру ще й тому, що у них дуже вразливе серце, яке вони повинні всіляко берегти.

Більшості представників знаку Діви інстинкт сам підказує, що саме для них алкоголь є дуже шкідливою субстанцією, і тому Діви майже ніколи не бувають п'яницями і навіть відчувають упередження до всіляких п'янки і посиденьок зі спиртним.

Компанійські, доброзичливі, а часто і слабохарактерні ТЕРЕЗИ часто випивають з друзями. А так як відмовити вони не можуть, а зупиняти нікого не вважають за потрібне, то дуже часто вони і перебирають за компанію.

Уїдливий і різкий (найчастіше це може бути прихована риса) СКОРПІОН в стані сп'яніння може накоїти зло, в першу чергу самому собі, так як стає нестриманим і на мову, і на вчинки.

СТРІЛЬЦІ люблять і компанії, і гучні застілля, і п'ють там із задоволенням і розмахом. Дуже часто це може загрожувати представнику цього зодіакального сузір'я не тільки розвитком алкоголізму, але і цирозом печінки.

Завжди зібраному, десь навіть напруженого КОЗЕРІГ спиртне не приносить ні задоволення, ні розслаблення. Він завжди зібраний і відповідальний. І за себе, і за інших.

Дивним і непередбачуваним ВОДОЛІЯМ треба з великою обережністю ставитися до узливань! При зловживання вони можуть грунтовно підірвати свою і без того чутливу і неміцний психіку, що загрожує представникам цього знаку нервовими розладами і неврозами, що виражаються, крім усього іншого, в явному тремтіння рук і невірної ході.

А РИБАМ алкоголь взагалі категорично протипоказаний, тому що цей знак просто моментально звикає до нього; замріяні і розсіяні Риби не відразу можуть помітити що виникла залежність і тому таке сумне наслідок, як алкоголізм, часто застає їх зненацька! І ще одна важлива деталь - вони дуже болісно переживають період похмілля - як фізично, так і морально.


За матеріалами газети Справжнє жіноче щастя
Яндекс.Метрика