Skip to main content

Дієта по гороскопу


дієта Овен. Хто винен. Тільки лінь. І ще захоплення модними дієтами. Навіть найжорсткіше голодування не дасть великого ефекту і тим більше не дозволить втримати досягнутий уровень.Что робити. Якщо все-таки зменшити обсяги необхідно - слід діяти активним чином. Головне (і практично єдине) ліки - спорт. Причому спорт досягнень і рекордів, фітнесом тут не обійтися. Добре, що це імпонує більшості Овнів: енергії у них предостатньо і з честолюбством теж все нормально. Але навантаження повинні постійно зростати. Варто «застрягти» на якомусь рівні, і все піде нанівець, а з працею втрачені сантиметри і кілограми знову повернуться. Телець. Хто винен. Любов до смачної і не завжди здорову їжу. Дієта шкодить не здоров'ю, а настрою. Голодний Телець стає злісним і сварлівим.Что робити. Між тим, поголодувати, всупереч усталеній думці про це знакові, Тельцю не шкідливо. Але довго дотримуватися дієти жоден з них не в змозі. Набагато більшого (і стабільного) ефекту можна досягти за допомогою режиму: харчуватися строго по годинах, не є важкої їжі до полудня, вечеряти за шість годин до сну. Подібні правила виробляють разючий ефект. І, найголовніше, витримати обмеження по часу Тельцю незрівнянно простіше, ніж відмовитися від коханого, нехай і шкідливого, страви.

Близнюки Хто винен. Безладність в харчуванні, часті «перекушування» і відсутність якої б то не було системи в цьому питанні. Не рятує навіть фантастична рухливість, властива цьому знаку.Что робити. Голодування і навіть дієти Близнюкам категорично протипоказані - так можна роздобути цілий букет хвороб. Щоб не втрачати форми і в той же час не знущатися над своїм організмом, Близнюкам потрібно якомога частіше змінювати своїм смакам, тим більше, що у всьому іншому вони і так це роблять постійно. І побільше новаторства! Соєві і низькокалорійні замінники улюблених продуктів, екзотичні фрукти, кожен день кухня іншої країни - найефективніший.

Рак Хто винен. Стреси. Впадаючи (дуже часто через підвищеної вразливості) в депресію, Рак намагається компенсувати дискомфорт їжею. А так як він свято вірить в принцип: «корисно все, що в рот полізло», то в результаті і заробляє розлад травлення і порушення обміну веществ.Что робити. Ключ до нормалізації обмінних процесів Раку потрібно шукати в психології. Без правильного настрою годі й думати про струнку фігуру. Головною зброєю з надлишковими кілограмами повинна стати внутрішня робота, наприклад аутотренінг або інша технологія управління настроєм: раджа-йога, медитація. Крім того, Раку періодично потрібно сховатися від усіх в свою нірку і посидіти там у спокої і самоті.

Лев Хто винен. Леви, на жаль, частенько страждають від зайвої ваги, коли раптом починають оздоровлювати свій раціон. Лев вибирає корисні продукти, але, правильно визначившись з якістю, допускає фатальну помилку з кількістю. «Чим більше корисного, тим краще!» - Думає Лев, і якість переходить у кількість, але на якісно новому рівні - на зайві кілограми і сантіметри.Что робити. Щоб схуднути, Льву необхідний стрес і адреналін. Найкраще для цього підходять екстремальні види спорту. Менш мобільним Левам можна порекомендувати якусь імітацію агресії - тай-бо, наприклад, або іншу боротьбу.

Діва Хто винен. Поєднання турботи про здоров'я з любов'ю до солодкого. Діва починає кидатися від найсуворішої морквяно-морського-капустяної дієти і всіляких очищувальних процедур до найбільш багатої вуглеводами продукції кондитерських фабрик. Словом, грішить і кається. Але у людини, ніколи не піклується про правильне харчування, велика частина шкідливих речовин їжі просто не засвоюється, а свежевичіщенний кишечник Діви всмоктує їх до останньої каплі.Что робити. Найкращого результату Діва може досягти харчуючись роздільно, по можливості простою їжею, і як можна рідше змінюючи свій раціон.

Ваги. Хто винен. Недалекоглядність. Ідеально складені Ваги до пори до часу взагалі не замислюються про свою вагу і ні в чому собі не відмовляють. Любов до вишуканої кухні і солодощів, здається, ніяк на них не позначається. Але одного разу Ваги з неприємним подивом виявляють, що місяць тому куплений наряд ніяк не бажає застегіваться.Что робити. Модні гімнастики, фітнес і теніс не допоможуть. Кращим способом схуднути для Терезів є звичайні (але досить довгі) піші прогулянки і як можна більшу кількість розмов (неважливо з ким і неважливо про що). Найкраще калорії випалюються у них рухами ніг і мови.

Скорпіон Хто винен. У питаннях харчування Скорпіона підводять зайві роздуми і міркування. «Це потрібно їсти, тому що корисно, а це не можна, тому що великий і мудрий N заборонив, про це в книжці написано». Скорпіони забувають, що головне в їжі - BKVC, і найрозумніша дієта не принесе користі, якщо є без апетиту. Також люблять вони перейматимуть страви екзотичних кухонь. Це призводить до порушення обміну речовин, який у Скорпіонів і так часто не блестящій.Что робити. Найбільш корисна для Скорпіона та кухня, до якої він звик з дитинства. Щоб схуднути, йому треба більше їсти молочнокислих продуктів, найголовніший з яких - сироватка з-під домашнього кислого молока.

Стрілець. Хто винен. По-перше, Стрільці дійсно люблять поїсти, і не просто, а грунтовно. По-друге, Стрільці зазвичай вельми спортивні й рухливі, але в якийсь момент їх увага переключається на кар'єру. Природне честолюбство змушує Стрільця і ??в спорт, і в роботу занурюватися з головою, і він, практично миттєво перейшов від гіперактивного до сидячого способу життя, починає одужувати як на дрожжах.Что робити. Допоможе активна світське життя: танці, теніс, гольф. Крім того, гарним стимулом до заняття своїм тілом є діти або молодші брати-сестри. Який Стрілець не захоче долучити дитину до спорту? А заодно і самому позайматися.

Козеріг. Хто винен. Любов до експериментів над своїм здоров'ям, причому іноді ці перевірки на міцність виходять як би самі собою. Козеріг, зайнятий якоюсь важливою справою, може добами взагалі не думати про їжу. А потім добами ж від'їдатися. Як не дивно, розважливі й акуратні Козероги, як правило, харчуються бессістемно.Что робити. Справедливості ради треба сказати, що якщо зайва вага починає заважати Козерогу, він досить швидко приводить себе у порядок. На жаль, це часто робиться варварськими і жорстокими методами. При цьому ключ до схуднення для Козерога - регулярні очищення організму, виведення шлаків різними способами: трав'яні відвари, баня, йога і т.п.

Водолії. Хто винен. Пристрасть до їжі і слабкість до хорошого алкоголю. Але головна перешкода для стрункості - недостатня мотивація. Ну не завжди Водолії внутрішньо переконані, що худнути дійсно треба! Звідси і нестабільні результати їх титанічних усілій.Что робити. Важливим спонукальним мотивом можуть стати естетичні міркування. Скажімо, екстравагантний наряд, який вони для себе пригледіли, можна натягнути тільки на худеньку постать. А головним інструментом схуднення може стати врівноважене кількість споживаних і витрачених калорій.

Риби. Хто винен. Для Риб питання харчування часто стають полем битви. Приготоване ними блюдо завжди несе ще й смислове навантаження. Навіть те, до чого Риба не доклала своєї руки, а купила в готовому вигляді, вона ухитряється наситити своїми думками і енергією. В результаті, кожен з'їдає шматочок виявляється на порядок енергонасичених, ніж у всякого другого.Что робити. Щоб витратити ці зайві, наче з неба впали калорії, Рибі доводиться крутитися в двадцять разів більше, ніж іншим. Втім, бог, наділивши Риб цією особливістю, подбав про те, щоб спалювання калорій було для них не занадто обтяжливим: найефективніший спосіб схуднення для Риб - заняття любов'ю.
Яндекс.Метрика