Skip to main content

Дієтологи назвали саме ефективне і дешевий засіб для скидання зайвої ваги


Хочете скинути пару зайвих кілограмів, але не знаєте, який спосіб вибрати? Відразу забудьте про дорогі таблетки і препарати для схуднення, попереджають американські дієтологи. Одне з найбільш ефективних засобів не варто ні копійки і до того ж майже завжди у нас під рукою. Це склянку зі звичайною водою.

На відміну від лікарських препаратів, що поглинають жир або впливають на мозкові центри, відповідальні за апетит, вода просто наповнює шлунок, при цьому не насичуючи людини додатковими калоріями, відзначають фахівці.

Протягом трьох місяців вчені з Політехнічного інституту Вірджинії спостерігали за двома групами людей, що прагнуть позбутися зайвої ваги. До першої увійшли ті, хто перед кожною трапезою випивав по дві склянки води, а в другу - товстуни, які сподіваються схуднути за рахунок обмеження кількості споживаних калорій.

Дієтологи також радять при складанні денного раціону віддавати перевагу супів, соусів та інших страв з високим вмістом води.

Через 12 тижнів з'ясувалося, що п'ють воду схудли за цей час на 7 кг, у той час як учасникам другої групи вдалося скинути лише по 5 кг, пише Newsru.co.il з посиланням на газету The Daily Mail.

Коментуючи результати дослідження, доктор Бренда Дейві говорить про те, що за обідом слід віддавати перевагу звичайній воді або низькокалорійним напоям. За її словами, це найпростіший спосіб контролювати свою вагу. У той же час фахівець нагадує, що вживання великої кількості води за короткий проміжок часу може несприятливо відбитися на стані здоров'я.

До речі, під час попереднього свого дослідження доктор Дейві встановила, що люди середнього та похилого віку, що випивають по дві склянки води до їжі, разом з їжею поглинають менше на 75-90 калорій. Таким чином, за добу їм вдається уникнути прийому 300 зайвих калорій.

Джерело: kleo.ruЯндекс.Метрика