Skip to main content

Декоретто. Рукоділля для затишного будинку.


Декоретто - що ж це таке? Це колекція самоклеющейся плівки з малюнками з водовідштовхувальним поверхнею для оздоблення інтер'єрів. Сама назва «декоретто» походить від французького поняття «декупаж», тобто техніки декорування меблів, тканини і навіть посуду Техніка «декупаж» відома з дванадцятого століття і дійшла до Європи з Китаю, а свою сучасну назву отримала у Франції.

У колекцію декоретто входять бордюри, зображення квітів, тварин і різні елементи для складання художніх композицій на меблях або стінах, а так само на посуді і тканинах.

Робота, з «декоретто» не вимагає спеціальної підготовки, та й додаткові матеріали теж не потрібні, достатньо просто зняти захисний шар паперу і наклеїти малюнок на вибране вами місце, причому набори декоретто можна використовувати як окремо, так і поєднуючи їх між собою.

Декоретто можна клеїти на будь-яку гладку поверхню, на метал, плитку, скло, фарфор, дерево, пластик, тканина та інші. При цьому, в разі необхідності, ви завжди зможете додати поверхні первинний вигляд, так як декоретто дуже легко знімається не залишаючи після себе слідів. Крім того, ви легко можете оновити декор вашої квартири, створивши нову композицію з інших декоретто.

При покупці декоретто перевірте сертифікат екологічної безпеки, він обов'язково прикладається до цієї продукції, тому що декоретто рекомендовано до використання в дошкільних та шкільних учеріжденій, а так само для обробки дитячих кімнат і спалень.

Декоретто доступно за ціною практично всім і це привертає увагу багатьох. На фотографіях, в журналах використання декоретто в дизайні приміщень виглядає дуже оригінально, але не можна забувати, що дизайн - це справа серйозна і дуже індивідуальне, до нього треба підходити обережно.

Фахівці радять при покупці декоретто звернути особливу увагу на кольорову гаму вашої кімнати і квартири в цілому. Купуючи наклейку декоретто, яка вам сподобалася, подивіться, гармоніюють чи її кольору з квітами підлоги, стін, штор та меблів. Важливе значення має і сюжет декоретто, він повинен поєднуватися з настроєм і стилем вашого житла.

За допомогою декоретто ви зможете не тільки освіжити інтер'єр, а й зробити безліч різноманітних виробів: прикрасити рамки фотографій, альбоми і шкатулки, поміняти вид дитячих меблів, оформити затишний куточок у квартирі і, звичайно ж, на дачі. А якщо ви розробите цілу композицію з прикрас для стін, меблів, посуду, то це, безумовно, будеть виглядати стильно та оригінально.

Звичайно ж, і розмір декоретто теж має значення. Важливо пам'ятати, що великі панно краще клеїти в просторих приміщеннях і місце розташування їх переважно напроти дверей, на стіні, яка виглядає «анфас». Але намагайтеся, щоб декоретто не забивало весь інтер'єр, а служило лише доповненням, оригінальною деталлю.

До речі, на плівці декоретто обов'язково є захисний шар, який оберігає його від вологи і вигорання, тому такі наклейки можна використовувати в будь-яких приміщеннях, непрімер, у ванній, на кухні, в туалеті.

Декоретто прикрасить ваш будинок і зробить його оригінальним і стильним, ці яскраві картинки внесуть свіжість і оригінальність в ваш інтер'єр.

Джерело: wild-mistress.ruЯндекс.Метрика