Skip to main content

День Святого Валентина. Подаруй коханій радість.


День Святого Валентина не за горами. Знову постане на повний зріст проблема подарунка, нехай символічного, але все ж. Добре, коли ваш улюблений близький і рідний тут кількість ступенів свободи у виборі подарунка велике. Подарувати можна все, що завгодно: від білизни, розшитого сердечками і прикольними написами у всіх місцях, до запонок з діамантами.

Взагалі, чоловікам подарунки вибирати складно, зовсім не те, що жінкам, у яких завжди купа невгамовних бажань! Магазини в святкові дні позбавляються від купи непотрібного і залежаного товару. Ви ж самі знаєте, як утомливо буває перетирати дрібнички, що заповнюють полички і думати, куди їх ще прилаштувати. А подарунок хочеться зробити таким, щоб улюблений хоча б посміхнувся.

Ясно одне не даруєте непотрібних речей: іграшок, дрібничок, статуеток, картинок і іншого. За це вам ввічливо скажуть спасибі і, ледь кинувши оком, складуть ваші подаркіпобліже до сміттєвого відра. Чоловіки не люблять витирати пил, і не настільки сентиментальні, щоб притискати до серця скарбничку-свиню, згадуючи, хто її подарував.

Якщо ви не впевнені точно, які запахи подобаються вашому коханому не даруєте парфуми, тому що він просто не зобов'язаний пахнути так, як це подобається вам. Зручний подарунок сорочки, краватка банальний, та це вже наступна стадія відносин, що граничить з легким байдужістю і звичкою. І, звичайно, не даруєте шкарпетки, навіть чоловікові. Взагалі подарунок це не предмет першої необхідності, а сюрприз, несподівана приємність! Ось звідси і треба виходити.

Якщо вам не ліниво, зберіть ваші фотографії і зробіть колаж своєрідну історію кохання. Постачите фотографії кумедними написами, віршами, розповідями про смішних або романтичних ситуаціях. Все це розмістіть у фотоальбомі або просто на великому аркуші паперу. Згодом такий альбом стане сімейною цінністю або жевам буде, що рвати на дрібні шматки, у разі розриву відносин.

Подаруйте вашому коханому абонемент у басейн або в тренажерний зал, квитки в кіно, на концерт або спектакль. Якщо вам відомі його захоплення, то тут набагато простіше будь-яка річ для його хобі продемонструє вашу увагу до його занять, що, безсумнівно, буде йому приємно. А вибрати вам допоможе будь-який фахівець або всезнаючий Інтернет.

Прекрасним подарунком буде запрошення на романтичне побачення. День Святого Валентина свято для двох! Приготуйте екзотичний вечерю, продумайте обстановку і запросіть коханого. А там, там уже все піде, як ви самі захочете!

Не даруйте дорогих подарунків! Якщо ваші відносини ще не визначені, то дорогий подарунок може бути сприйнятий, як якесь замах на його свободу і вимога відповідних дарів, до яких улюблений може бути ще не готовий.

Ну і, звичайно, не забудьте про валентинки, забавні листівки, з сердечками і визнаннями в любові. Якщо у вас не вистачає фантазії придумати власну валентинку - скористайтеся величезним вибором валентинок в Інтернеті. Насправді будь-який знак уваги приємний. А вже скупитися на лагідні слова, освідчення в коханні тим більше не варто! Частіше говоріть коханим, як вони вам дороги! Ніжні слова знаходять найкоротшу дорогу до серця.

З Днем Святого Валентина, з Днем усіх закоханих!

www.wild-mistress.ru
Яндекс.Метрика