Skip to main content

Дрес-код - що це таке? (Продовження)


Невірно підібрані аксесуари можуть зіпсувати враження від самої дорогої та красивого одягу, тому будьте особливо уважні в їх виборі. Що ж наказує дрес-код для аксесуарів до офісного одягу?

Панчохи. Колготки або панчохи - це обов'язкова деталь туалету в будь-який час року. Для більш повних ніг використовуйте темні відтінки, для худих - світлі тони. За кольором їх краще поєднувати із спідницею або туфлями.

Підбирайте наступним чином: 5, 7, 10, 12 ден - для теплої пори року; 15 - 30 ден для кондиціонованих приміщень; 30 - 60 ден - надщільні для зими.

Зачіска. Не носіть на роботу довге розпущене волосся. Зачіска повинна бути не кричущій, а спокійної, суворої і привабливою. Волосся укладене і, безумовно, чисті. При фарбуванні волосся намагайтеся дотримуватися свого природного тону. Не вживайте фарбу, надто яскравих тонів, контрастирующую з кольором брів.

МАКІЯЖ. Зазвичай по ньому оцінюють, як виглядає жінка, тому не наносите макіяж на швидку руку. Це справляє враження недоглянутості, швидко втратить свіжість, а ви будете виглядати хворий і втомленою. Але, найголовніше, він повинен відповідати моді наших днів. Тому краще всього регулярно звертатися до фахівця, який підбере для вас (і тільки для вас) косметичні засоби та навчить правильно ними користуватися. Не забувайте, що техніка макіяжу швидко застаріває.

ПАРФУМИ. Не вживайте на роботі духів з важкими і різкими запахами.

Косинка. Це кращий засіб щоб освіжити костюм або пальто. За допомогою косинок вид одягу разюче змінюється, але колір їх не повинен бути кричущим.

ПОЯСА. Пояси підбирайте нейтральних кольорів, і по можливості в тон взуття. Ширина підбирається в залежності від вашої фігури.

РУКАВИЧКИ. Жінка може носити рукавички в будь-який час року і в будь-яку погоду. Вони можуть бути шовковими, нитяним, капроновими, шкіряними, лайковими і т. д. Їх можна носити без головного убору. На вечірній прийом на рукавичку можна надіти браслет, але не кільце. Рукавички повинні бути спокійних кольорів.

СУМКИ. Сумочки, портфелі, дипломати намагайтеся здобувати шкіряні. Не носіть з собою зайвих речей. Папери, косметичка та ключі повинні лежати в портфелі або дипломаті, а дамська сумочка повинна бути мініатюрною.

Письмове приладдя. Обов'язково майте при собі пристойну пір'яну ручку для підписання ділових паперів. Кульковою ручкою прийнято користуватися тільки на своєму робочому місці.

ПРИКРАСИ. Не прийнято носити на роботу прикраси з дерева, акрилу, стрічок. Бажано мати прикраси з дорогоцінних металів і каменів та їх комбінацій. Сережки, як краватка для чоловіка, для жінки обов'язкові, але вони не повинні бути занадто великими і відповідати овалу вашого обличчя. Намисто або нитка перлів будуть більш доречні в вирізі вашої блузки, ніж наприклад косинка. Прикраси не повинні бути помітними. Браслети бажано не носити або ж вони повинні бути тонкими і не кидаються в очі.

ГОДИННИК. А ось годинник - це необхідний аксесуар на кожен день. Відсутність годин говорить про те, що ви не цінуєте час. Вибирайте моделі класичні, механічні, бажано відомих фірм і не носіть чоловічих годинників.

У наші дні дрес-коду надається величезне значення. Якщо жінка одягнена зі смаком, поводиться природно і тримається належним чином в будь-яких обставинах, то про неї складається завжди сприятливе враження, як у потенційних роботодавців, так і в начальства, тому ваша офісний одяг вегда повинна бути модною. стильною та елегантною.
Яндекс.Метрика