Skip to main content

На якому пальці ви носите кільця? (Дізнайся себе)


Здавна кільце вважалося особливим прикрасою, його вважали амулетом, талісманом. З ним пов'язано безліч ритуалів. Найпоширеніший на сьогоднішній день - обмін кільцями при вступі в шлюб. А ось по тому, на якому пальці людина носить кільце, можна зробити висновки про особливості його характеру.

Великий палець (палець МАРСА)

Кільце на пальці Марса виявляє людини експансивного, емоційного, що володіє величезною енергією. У серцях він здатний наговорити такого, що оточуючі довго будуть згадувати почуте як поганий сон. Переконувати в чомусь таку людину - марна трата часу. Це розуміє і сам володар кільця, тому чисто інтуїтивно за допомогою прикраси прагне приборкати свій палкий темперамент.

Не варто лякатися, якщо на побачення людина прийшла, надівши на великий палець масивний перстень. Швидше за все, він хоче приборкати свою агресію і зробити процес спілкування більш гармонійним. Прикрасивши великі пальці обох рук, він прагне збільшити свої шанси знайти спільну мову з оточуючими.

Вказівний палець (палець ЮПІТЕРА)

Кільце на цьому пальці говорить про те, що його власник - людина боязкий, сором'язливий і нерішучий від природи. Відчуваючи складності при спілкуванні, він легко піддається впливу. Однак, надягаючи кільце на вказівний палець, подібний скромник набуває впевненості у своїх силах і, можливо, навіть прагне до лідерства.

Людина, яка прийшла на побачення з кільцем на цьому пальці, готовий підкорювати і завойовувати, у нього найсерйозніші наміри. Якщо ж унизані обидва пальця Юпітера, значить, ваш новий знайомий не зупиниться ні перед чим у прагненні досягти своєї мети.

Середній палець (палець САТУРНА)

Як правило, на цьому пальці носять фамільні прикраси, щоб підкреслити зв'язок з предками. Таким чином, людина, надягаючи на перст Сатурна прикраса, приймає вплив долі як неминуче, він вірить в свою карму і вище призначення. Кільце ж приборкує негативний вплив рока і розкріпачує мислення.

Зустрівши таку людину, будьте впевнені, що він володіє величезною духовною силою. А вже якщо він прийшов до вас на побачення, ваша зустріч (для нього вже точно!) Зумовлена ??понад. Кільця на обох пальцях Сатурна наділяють людину певним ступенем фаталізму і деякої відчуженістю від повсякденного життя.

Безіменний палець (палець СОНЦЯ)

Прикраса, надіті на цей палець (за винятком обручки), підкреслює пристрасть до краси, вишуканих речей і розкоші. Якщо людина постійно носить кільце на безіменному пальці, він прагне до задоволень, приємного проведення часу, чуттєвих насолод. При цьому він невтомний романтик.

Побачивши на побаченні у свого обранця кільце на пальці Сонця, знайте, що у нього прекрасний настрій, добрі наміри і найромантичніші плани. Кільця на обох пальцях Сонця показують, що людина знаходиться на піку позитивних емоцій.

Мізинець (палець МЕРКУРІЯ)

Меркурій уособлює витончений розум, пристрасть до тонких інтриг. Постійна присутність кільця на мізинці підкреслює мінливість натури, самозакоханість і кокетство. Більш того, це точний ознака схильності до азартних ігор і постійної готовності до флірту. Кільце або інша прикраса в даному випадку покликане втихомирити або навіть придушити ці часом сильно заважають якості.

Чого чекати від людини, яка прийшла на побачення з кільцем, надітим на мізинець? Швидше за все, нічого хорошого ... Він буде морочити вам голову, кокетувати і постійно казати неправду. Єдине, що може хоч якось напоумити такої людини, - це кільця, надіті на обидва мізинця ... Однак стовідсоткової гарантії, звичайно ж, немає. Будьте уважні.
Яндекс.Метрика