Skip to main content

Подарунки до свята 8 березня (корисні поради)


Ви думаєте, до Жіночого дня 8 березня ще стільки часу, що про подарунки поки можна не піклуватися? Даремно! По-перше, щоб вибрати дійсно гідний подарунок, потрібно затратити чимало сил, часу, фантазії і навіть хитрощі. Саме хитрості, адже як інакше з'ясувати у коханої дівчини, дружини, подруги у жінки, якій ви хочете принести радість своєю увагою і турботою, про що вона мріє і що саме хоче отримати в подарунок.

Дуже часто чоловіки ламають голови і просять поради, що подарувати коханій жінці, колезі або родичці. Якщо ви пішли цим шляхом, то ви почуєте таку кількість варіантів, що не встигнете їх навіть запам'ятати. Якщо ви не знаєте особливих пристрастей пані, яку бажаєте обдарувати речовим доказом своєї приязні, найспокійніше відправитися второваними дорогами.

Колегам по роботі заведено дарувати недорогі і нейтральні подарунки. Подбайте про гарній упаковці, так краще виглядає навіть дрібниця. Колготки теж виключаються, ці речі дарують тільки дуже близьким жінкам. Кращим подарунком будуть квіти. Зазвичай жінкам дарують парфуми і косметику. І якщо ви знаєте, що вона любить, наприклад, дізналися запах, проблема з подарунком вирішена. Хороший подарунок - прикраси: модна біжутерія або, що краще, коштовності.

Чим же ще можна порадувати кохану жінку? Можна подарувати ошатне плаття або красиву дорогий одяг для дому, але за умови, що ви разом підете в магазин, і вона сама вибере і приміряє те, що їй сподобається.

Пригадайте, що вона любить, про що мріє. Подаруйте до свята річну підписку на глянцевий журнал, на те видання, яке жінка регулярно читає. Безсумнівно, порадує отримана в подарунок посудомийна машина, адже миття посуду одне з найменш улюблених домашніх справ. Що ще можна порадити?

Красива шкіряна сумка, оригінальна настільна лампа, велике дзеркало, квітка або маленьке дерево в горщику всі ці подарунки ще довго будуть радувати кохану жінку.

А, вручаючи коханої подарунок, не забудьте розповісти про те, як ви її любите, цінуєте, як нею дорожите. Повірте, це може бути ціннішим за будь подарунка!
Яндекс.Метрика