Skip to main content

Подарунки в День святого Валентина


Про те, що в День святого Валентина потрібно робити подарунки, говорилося ще в XVII столітті. Думка дарувати подарунки 14 лютого належала одному англійському літописцю Семюелю Пепіс. Він говорив про те, що 14 лютого закохані повинні обмінюватися сувенірами.

Традиція дарувати цього дня подарунки міцніла з кожним роком і для деяких стала досить успішним бізнесом: американці налагодили виробництво карамелі, японці стали випускати шоколад у вигляді фігурки святого.

Але в цей день не прийнято дарувати подарунки, які зазвичай підносяться на інші свята. Подарунок повинен бути оригінальним і відображати відношення до того, кого вітають, тому що це дуже особисте свято, наповнене почуттями, душевною тонкістю.

Безумовно, дарувати в День святого Валентина, потрібно валентинки - записки з жартівливими віршами та побажаннями без них жоден подарунок не має права називатися Валентином. Подарунком може бути будь-яка річ, що має форму серця і червоного кольору: гаманці, цукерки, диванні, парфуми (подарунок суто індивідуальний, тому потрібно добре знати переваги того, кому підноситься такий подарунок), кулончик у вигляді сердечка або шпилька для краватки.

А ще серце можна зв'язати, виліпити, намалювати, вишити, спекти - і все це буде подарунком. Безпрограшно буде подарувати на День святого Валентина м'яку іграшку з сердечком. Подарунками у День святого Валентина можуть бути і кулі з написами I love you або Я тебе люблю. А можуть бути букети з куль, кулі можуть бути круглими і у формі серця.

Вітається і коробка шоколадних цукерок у формі серця. Особливою популярністю такі солодкі подарунки користуються в італійців. В общем-то, досить подарувати якусь невелику річ, і щоб вона обов'язково супроводжувалася валентинкою.

А ось ще варіанти подарунків до Дня святого Валентина:

- Рамка для фотографії (можна, навіть у вигляді серця, причому в неї вставте власну фотографію).

- Альбом для фотографій (відмінним варіантом буде написати поздоровлення на внутрішній стороні обкладинки або приклеїти туди валентинку). Такий альбом завжди буде приємним спогадом. Ідеальний варіант подарувати альбом, вже заповнений спільними фотографіями, які обранець (обраниця) ще не робив (робила).

- Свічка у формі серця - практичний подарунок. Нагоді для романтичної вечері. Ще краще, якщо це буде не просто свічка у формі серця, а ароматична.

- Мило у формі серця (нехай воно буде маленьке, сувенірне).

- Косметичка (для оригінальності можна покласти в неї валентинку).

- Серветки з сердечками (чудово підійдуть для сервірування святкового столу).

- Незвичайний квітка в горщику (завжди буде приємним нагадуванням).

- Оригінальні чашки і т. д. і т. д. і т. д.

У День святого Валентина можна обмежуватися одним подарунком, особливо, якщо вам доведеться весь день провести порізно. Подарунки можна дарувати протягом дня, можна заздалегідь розкласти по затишних містечках або кишенях, шухлядах шаф і письмового столу, залишивши жартівливі інструкції по їх пошуку.

До речі, у французів прийнято дарувати в цей день коштовності. Виявляється, не тільки серце символізує любов, але і деякі дорогоцінні камені. Більш того, деякі з них є уособленням серця: наприклад, аквамарин - камінь закоханих, бірюза - символ ніжної і чистої любові, рубін - сильна і пристрасна любов.

Стародавні вважали, що рубін допомагає прокинутися всепоглинаючої пристрасті, червоний корал - символ пристрасті та кохання, сердолік - підсилює почуття і хороший для подружніх відносин, халцедон - притягає до жінки чоловічу увагу.

Може, тому французи дарують коштовності своїм коханим? До речі, напевно наші жінки не стануть заперечувати, якщо чоловіки візьмуть цю традицію!
Яндекс.Метрика