Skip to main content

Подомантія - ворожіння по стопі. (Дізнайся себе)


Ви знаєте, що таке подомантія? Виявляється, це древнє вміння розуміти, про що розповідають ноги. Слово подомантія перекладається з грецької, як ворожіння по стопі. Адепти подомантіі стверджують, що за особливостями ніг можна визначити ті чи інші риси характеру і навіть передбачити долю.

І хоча достовірність цієї науки багатьма ставиться під сумнів, думається, буде цікаво вивчити власні ніжки і ноги вашого партнера, а потім порівняти ваші спостереження з тим, що ви вже знаєте один про одного. Тим більше, що, в остаточному підсумку, наші ноги відчувають навантаження, сформовані нашими звичками, способом життя, уподобаннями, які віддруковуються плоскостопістю, лініями, формою пальців, мозолями і пр.

Так про що готова нам повідати подомантія? Так, вважається, що широка стопа відображає кмітливість і розважливість, властиві людині. Причому, чим стопа вже, тим слабкіше виражені ці якості. А взагалі, володарі вузької стопи - люди творчі, замріяні і ранимі.

Ті, у кого пальці на ногах довгі і вузькі, відрізняються завзятістю, умінням домагатися свого. Такі люди спокійні, врівноважені, наділені почуттям гумору, з ними легко спілкуватися.

А ось короткі пальці однакової товщини можуть свідчити про невпевненість людини. Володарі товстих пальців можуть домогтися успіху, але, в основному, завдяки своїй посидючості, наполегливості та працьовитості.

Якщо всі пальці на нозі тонкі, але не довгі, їх господарі, швидше за все, люди хворобливі, вразливі і недовірливі. Якщо у людини все пальці розчепірені і формою нагадують віяло, він, ймовірно, грубуватий, емоційний, а часом навіть агресивний.

Якщо всі пальці спрямовані в бік великого пальця, то у таких людей характер консервативний, що приймає все нове в багнети, А якщо пальці повернені до мізинця, то тут зворотний випадок - людина любить зміни, ризик, експерименти.

Володарі великих, довгих і товстих великих пальців на ногах у всьому люблять грунтовність. Як правило, ці люди щасливі в сім'ях.

Буває так, що другий палець (вважайте від великого) довшим всіх інших у людей, які мають таку особливість, імпульсивний і залежний від своїх емоцій характер.

Давно встановлено, що в світі немає двох однакових пар ніг - як немає двох абсолютно однакових особистостей. Тим не менш, у людей зі схожими кінцівками і в характері чимало спільного.

Довгоногі люди - натури, як правило, замріяні й романтичні. І в той же час їх відрізняють тверді життєві принципи.

А ось люди з короткими ногами, навпаки, твердо стоять на землі, вони реалісти. Але у багатьох з них мінливий характер: вони то радіють, то впадають у зневіру, а ще вони досить легко піддаються переконанню з боку.

Щасливі у коханні, успішні люди мають гарну легку ходу. А сором'язливі, насилу йдуть на контакт громадяни ходять носками усередину.

З давніх пір існують прикмети: вранці треба встати з правої ноги тоді буде успішний день; взуття теж спочатку слід надягати на праву ногу - щоб забезпечити собі успіх на добу вперед. Вірити прикметам чи ні, це кожен сам для себе вирішує, але, а раптом не завадить?
Яндекс.Метрика