Skip to main content

Поради по організації випускного балу


випускний бал у школі Здається, зовсім недавно ви йшли за руку з мамою в 1 клас і посміхалися беззубою посмішкою з першої класної фотографії, а сьогодні на вас із заздрістю поглядають малюки-першокласники, з повагою називаючи вас випускниками. Попереду вас чекають іспити і випускний вечір. Це найважливіше, яскраве, незабутнє подія в житті одинадцятикласників.

Ось позаду року вашого навчання ... І перший зліт, і перше падіння ... І в цей вечір нам хотілося, щоб Запам'ятали Ви кожну мить ... Поки Ви разом, класом, ще поруч ... А попереду - далекий, важкий шлях. Але є можливість добрим, ніжним поглядом Прощення попросити - за що-небудь! Нехай в цей вечір з Вами знову Проносяться мгновенья першої зустрічі. І перший друг, і перша любов - Все згадалося в прощальний цей вечір. Ми Вам бажаємо сили, натхнення, Поменше невдач і сліз. І в наш нелегкий вік - ще терпіння! І виконання мрій всіх, і мрій! Щоб до душі знайшли собі Ви справу! Щоб зустріли справжню любов! Вперед, випускники, крокуйте сміливо, Вам щастя і удач бажаємо знову!

Багато починають готуватися до випускного мало не з вересня випускного класу. Для того, щоб свято дійсно вийшов грандіозним та незабутнім, необхідна тривала і ретельна підготовка. Необхідно продумати дуже багато - від випускного вбрання до маршруту прогулянки по нічному місту.

Проведення свята вимагає величезних як емоційних, так і матеріальних витрат. Непогано було б і самим випускникам подумати заздалегідь про це і не звалювати всю підготовку на плечі своїх батьків, а по можливості заробити гроші для проведення випускного балу. Однак слід не забувати, що все-таки основним завданням є отримання атестата та успішна здача випускних іспитів. Тому робота повинна носити разовий характер, ніяк не заважає навчальної діяльності. Можна, наприклад, провести свято для малюків, допомогти прибрати офіс, попрацювати аніматорами або провести рекламну акцію якогось товару і т.д. і т.п. Погодьтеся, приємно відчувати себе дорослими і незалежними. Однак повторимося, що ваша робота не повинна перешкодити навчанню. Інакше для чого вона?

Про що ж повинні знати випускники, закінчуючи 11 клас? останній дзвоник Перед іспитами у вашому житті продзвенить останній дзвінок на останній урок. Зазвичай у школах проводять урочисті лінійки і концерти, говорять напутні слова випускникам, а ті в свою чергу готують для своїх однокласників і педагогів концертні номери, стінгазети, альбоми, пам'ятні сувеніри і т. п. Добре, якщо вчителі помістять в стінгазеті побажання кожному своєму вихованцеві , що закінчив школу.

Отже, ми даємо вам зараз кілька ідей: 1) Гід по стилю Адміністрація школи (або ви самі) може домовитися з працівниками ательє, щоб вони розповіли випускникам, особливо випускницям про модні тенденція цього року, як правильно вибрати фасон сукні, якому кольору віддати перевагу , як скрасити недоліки фігури і підкреслити достоїнства за допомогою одягу і т.д. Можна також запросити досвідченого стиліста-перукаря, візажиста, щоб милі випускниці вбили на повал своєю красою всіх молодих людей школи. Милі дівчатка, навіть якщо ви вважаєте, що ви прекрасно вмієте робити макіяж, поради професіоналів не завадять таки. Тим більше, що є один нюанс: на заходах подібного роду, завжди в залі дуже душно через велику кількість людей, тому бажано, щоб ваш макіяж був легким і природним. Тим більше, що в 16 -17 років всі дівчата дуже симпатичні, тому не перевантажуйте свої милі мордочки величезною кількістю косметики. І не забудьте покласти в сумочку вологі серветки, вони обов'язково вам знадобляться. 2) Кого запрошувати. 1. педагогів; 2. батьків; 3. першу вчительку; 4. однокласників, з якими ви вчилися раніше 5. представників адміністрації, управління народної освіти; 6. шефів школи, спонсорів; 7. випускників попередніх років 8. тих людей, для яких ваше свято має значення. 3) Пам'ятні подарунки Чим же можна здивувати дорогих вчителів? Варіантів багато. Все залежить від вашого бажання і фантазії. Ідея № 1 Обов'язково привітайте своїх вчителів і класного керівника, підкресліть гідності кожного. Можна провести імпровізований конкурс компліментів вчителю, і заздалегідь підготовлене виступ, і творчий подарунок хлопців. Так само можна згадати і про педагогів-ветеранів, які пропрацювали в школі ювілейне число років. В знак уваги і повагу подаруйте їм календарі з фото педагога, значки, медалі, ручки з символікою року або класу. Зовсім необов'язково, щоб були вони всі однаковими. Не забудьте привітати директора школи і висловити йому добрі слова. Можна, вислухавши його напуття випускникам, залишити йому в подарунок від хлопців символічний сувенір. Наприклад, гірлянда з листівок, яку підготують хлопці, на кожній листівці написавши слова подяки; може бути, - батіг і пряник; може бути, - книга наказів, виготовлена ??хлопцями, і зв'язка ключів від кабінетів; може бути, - барометр; а, може бути, компас, щоб школа і її керівник тримали вірний курс, а не пливли за течією.

Ідея № 2 У цій же тематиці можна зробити шарж-пародію на шкільну фотографію. Ті ж круглі або квадратні віконця з особами однокласників, але намальованими художником-карикатуристом (який, між іншим, за сумісництвом може бути вашим однокласником).

Ідея № 3 Існує фірма (а може, й не одна), яка пропонує унікальну послугу - Друк на живих квітах. Більш оригінального подарунка ви не знайдете. Всього за 15 хвилин умільці завдадуть пам'ятний напис на пелюстки квітів, і у вас в руках опиниться подарунок, про який будуть згадувати ще довгий час.

Ідея № 4 Згадайте американських випускників та їх шкільні альбоми. Втілення цієї ідеї спричинить, звичайно, додаткові грошові витрати, але гра варта свічок. Для початку проведіть фотосесію. Потім дайте завдання однокласникам написати невеличкі оповідання - спогад про 1 класі, про самому яскравому подію шкільного життя, припущення про те, що відбудеться через 5 років, 10 років .... І т.д. Можна зібрати також веселі фотографії шкільних років. Якщо раптом виявиться, що їх практично немає, ліквідуйте це упущення, беріть в руки фотоапарат і негайно стаєте шкільними фоторепортерами. Час ще дозволяє. А коли зберете весь необхідний матеріал, крокуйте в довколишню друкарню і замовляйте пам'ятний альбом для себе, педагогів і однокласників.

Ідея № 5, найважливіша свято в школі Можна пропонувати безліч ідей, але найцікавішою буде ідея, яку ви придумали і втілили в життя самі. Можливо, Ви влаштуєте феєрверк на честь випускників, і хлопці разом підірвуть хлопавки або петарди, або повітряні кулі з конфетті під час першого танцю. Влаштуйте вальс, під час якого хлопчики запросять дам-вчительок, а дівчата кавалерів-вчителів. Або це буде танець подяки, під час якого діти запросять своїх батьків.

Нехай у вашому серці будуть слова: Рідну школу ми сьогодні покидаємо Попереду чимало доріг Серця ми школі залишаємо, Щоб її кожен в серці зберіг.
Яндекс.Метрика