Skip to main content

Різдвяні вінки.


Свята люблять всі - це не секрет! А наступ Нового 2011 року Кролика (Кота) та Різдва 2011 не так довго залишилося чекати! Підготовка починається задовго, заздалегідь. Прикрашається будинок, ставиться і вбирається ялинка. Навіть сам процес підготовки до свята можна перетворити на свято, якщо ви придумаєте, як прикрасити Ваш будинок своїми руками і займетеся цим всією сім'єю. Своїми руками можна зробити і різдвяні і новорічні подарунки - вони будуть оригінальні і незвичайні, а, найголовніше, доставлять багато радості Вашим друзям і близьким, тому що Ви вкладете в них свою фантазію.

Вашу квартиру прикрасить вінок з шишками Робиться він зовсім просто. З оргалита або міцного картону виріжте кільце діаметром 20 см і шириною 8 см. На кільце наклейте поролоновий валик, який обмотайте смужкою жовтуватою мішковини. Тканина закріпіть голкою з ниткою вручну або приклейте клеєм ПВА. Мішковину обмотайте шовковим шнуром. А далі прикрашайте, як вам захочеться: шишками, новорічними іграшками, бантами або сердечками. У проміжках між прикрасами на мішковину можна приклеїти шматочки фольги, золоті пайетки, намистинки. Зі зворотного боку прикріпіть петлю з шнура, щоб вінок можна було повісити.

«Золотий вінок» виконаний з мішури. Спочатку золотий мішурою обмотується гілка, імітуючи хвою. Дротове кільце кріпиться на розвилці гілки і теж обмотується широкої мішурою, що імітує хвою. Знизу на кільці підвішені золотистий, коричневий і темно-коричневий кульки. Золотисті маленькі кульки прикріплені і до гілки. А якщо обплести гілку і кільце яскравими новорічними намистом, веною стане дуже ошатним.

Вінок «колесо» - висушена велика соснова лапа, форму якої можна надати, вимочуючи гілку і помістивши її в посуд потрібного діаметру до висихання. Потім скріпити колесо, нашити на гілку ялинові шишки і приклеїти зірочки. Внутрішня частина вінка складається з двох частин - пластмасового кільця, обтягнутого білою шовковою тканиною, і кола з картону, обклеєного синьою рогожкою. На біле кільце наклеєно синє мереживо з квітами і золотий шнур. А до синьої рогожку пришиті золоті та блакитні зірочки і бантик з золотим кулею. Обидві частини жорстко закріплені і примотані до колеса з гілки дротом.

А красивий підсвічник стане прикрасою святкового столу. Основа підсвічники - вінок із прутів. На ньому закріплені золоті кульки, штучні фрукти, великий червоний куля, фігурка Санта Клауса. Маленькі ялинкові свічники встановлені між прутами вінка. У них вставлені золоті та червоні свічки.

Віночки і свічник можна прикрасити інакше - напевно в будинку є цікаві іграшки чи кумедні фігурки. А якщо разом з вами будуть придумувати і намагатися ваші діти, то гарні прикраси будуть ще нарядно.

Спробуйте, це зовсім нескладно!

Джерело: wild-mistress.ruЯндекс.Метрика