Skip to main content

Робимо самостійно розкішні браслети


прикраса Кожна дівчина може навчитися робити ексклюзивні прикраси, які буде особливими, адже вони зроблені своїми руками. Ці прості поради допоможуть робити чудові речі. Для виготовлення браслета вам знадобляться атласна стрічка шириною три або п'ять сантиметрів (залежно від задуманої ширини); клейовий флізелін або бортовкі; камені, намистини і бісер; бісерна голка; капронова нитка; замочок.

Для початку: 1. Поміряйте потрібну довжину браслета. Відріже два шматки стрічки, довжиною на два див. більше, ніж вам потрібно.

2. Проклейте обидва шматка флізеліном. Один шматок буде лицьовою частиною, а інший - виворітного.

3. На особовому намалюйте срібної гелевою ручкою обраний малюнок. При промальовуванні не забудьте відзначити припуски на шви: з боків - по 1см, зверху і знизу - по 0,5 см. При вишиванні намагайтеся не заходити за ці лінії. Якщо ви використовуєте камінь, то просто прикладіть і обведіть його.

4. На вивороті закріпіть нитку в місці кріплення каменю і виведіть її на обличчя на лінії окреслення каменю. Наберіть п'ять бісерін. Відведіть їх до кінця нитки. Застроміть голку через проміжок рівний ширині однієї бісеріни. Виведіть голку знову на обличчя, на намальованої лінії, поряд з пришитим бісером і знову наберіть п'ять бісерин. Продовжуйте, поки не обшиє весь круг. Якщо край біля каменя високий, набирайте по сім бісерин.

5. Замкнувши коло, виведіть голку через перші три бісеріни. В отриманий коло вкладіть камінь. Притримуючи камінь пальцем наберіть дві бісерини й проведіть голку через найвищу бисерину у наступному "стовпчику". Набираючи то одну, то дві бісеріни, замкніть коло. Не забудьте підтягувати нитку, щоб закріпити камінь. Якщо ви наберете багато бісерин, обплетення буде вільною і камінь може випасти. А якщо мало-будуть видні нитки. Не поспішайте, перевіряйте.

6. Закінчивши коло, пройдіться по ньому ще раз (якщо дозволить бісер), щоб закріпити оплетку.

7. Вишийте основні лінії на малюнку.

8. Пришийте великі намистини.

9. Якщо вам чимось не подобатися малюнок, ще можна його підправити, додавши потрібні деталі. Не бійтеся виправляти на будь-якому етапі. Розпору те, що вам не подобатися і вишийте заново. Але намагайтеся не робити цього занадто часто: стрічка стане м'якою і буде незручно вишивати.

10. Зашийте фон обраним бісером.

11. Складіть вишиту частину і виворіт лицем до лиця. Прошийте край браслета в ручну, швом тому голку. Намагайтеся, щоб шов ліг впритул до бісеру.

12. Виверніть браслет на обличчя і, пальцями, злегка натискаючи, вирівняйте шов.

13. Прошийте другий край браслета потайним швом.

14. Цим же швом зашейте бічні частини браслета. Додайте декоративні деталі (в даному випадку підвіски) і пришийте замочок. Ваш браслет готовий.

прикраса з бісеру і монет • Берете джинсову тканину. Вирізуєте браслет тієї форми яка подобається, зміцнюєте флізеліном, обробляєте краю, робите замочок на кнопочках. Потім обробляєте краю, вишиваєте камінням, паєтками, монетками.

А ось швидкий і надійний спосіб нанизування бісеру! Берете голочку, вставляєте нитку, вирівнюєте кінчики і зав'язуєте вузлик. Бере дві бусинки (бісеренкі, стеклярус), пронизує ниточку туди (але неповністю), тримаючи всю цю конструкцію вертикально - пронизує голочку в нижню намистину і протягуємо в петельку біля вузлика, затягуємо, далі все як завжди.

Поради професійних швачок: 1. Навіщо ви нанизуєте бісер руками? Це невиправдано довго. Будь бісер насипається в чашку або меншу ємність і нанизується прямо голкою. Тобто берете голку і як би черпаєте бісер з чашки. Взагалі, ті, хто займається бісероплетінням і розшивкою костюмів радять робити саме так. Це професійно, а головне швидко. Голки, природно, тільки бісерні. Голки для розшивки бісером короткі і тонкі, а для бахроми достовірніше. При рівному бісері ніжу бахрому за рахунком, тільки не бісерин, а голок (на голку уміщається різну кількість бісеринок, але завжди однаковий відрізок по довжині).

2. Якщо у візерунку використовується багато різного бісеру раджу купити спеціальну коробку для інструментів, в якій багато відділень різного розміру. Зазвичай їх продають у супермаркетах в господарських відділах. Дуже зручно, все під рукою і мала вірогідність перекинути чергову чашечку. Правда зберігати бісер в ній не можна, кришка нещільно прилягає, але для роботи саме воно. Низати бісер краще на капрон. Щоб нитка не плуталася і не зав'язувалася в вузли (капрон цим грішна) її вощат, а потім знімають надлишок воску, простягнувши голку з ниткою через будь-яку непотрібну ганчірочку. Кінець нитки можна й оплавити сірником, але є небезпека роботу зіпсувати.

3. Пришивати паеточную стрічку можна через дірочки в паєтками, ховаючи нитку між ними, а можна і за нитяну основу, стібки будуть захоплювати тільки нитки і тканина, і сховаються між паєтками. Машинкою теж можна, причому не важливо, якої довжини стібок, паєтки та так відмінно строчать.

4. Ще думка щодо монеток, моністок і т.д. Де ви їх бачили на професійних костюмах? Тільки на хустках для тренувань. На гарні, дорогі костюми металеві монетки не пришивають, це дешево виглядає, а зі сцени взагалі ніяк.

5. Ідея щодо бахроми. Закріплюєте на маленькій бусинці нитку, берете велику намистину, можна в колір костюма, або контрастну, просмикуєте крізь неї голку. Нанизуєте низький бісеру, назад голку через низькі, через намистину, через маленьку намистинку, потім назад через велику намистину, нову низький, коротше, туди-сюди. Зробіть три-п'ять низький, вийде така собі пензлик, прикріпіть до поясу. Робіть нову пензлик, частоту прикріплення кистей визначите самі.

Ці поради допоможуть вам оформляти костюми для танців живота, індійських сарі, робити гарні прикраси. І виглядати, як справжня східна красуня!
Яндекс.Метрика