Skip to main content

Романтика любові!


Валентинів день Романтика - це умонастрій, відчуття душі дуже ліричне або навпаки драматичне. Романтика - це емоції, мрії. Романтика це те, що робить наше життя трохи тепліше, яскравіше і насиченішим. Любов і романтика - взаємодоповнюючі речі. Любов без романтики нудна і сірка, а романтика без любові дурна і просто не можлива! Щастя - це насолоджуватися моментом і відчувати відчуття життя разом з тим хто поруч ...

Мені здається, що символом романтики все ж є троянда. Сама яскрава асоціація - лицар дарує троянди дамі. В даний час, напевно, романтика - це більше спроба перетворити суворі будні в якусь казку. Наприклад, поїхати в красиве незвичайне місце ... Загалом зробити звичайний день красивим і незабутнім, це на мій погляд і є сучасна романтика.

День святого Валентина - це свято романтики. романтична вечеря А так іноді хочеться, що б хлопець проявив ініціативу, наприклад, організувавши вечерю при свічках або секс на шовкових простирадлах посипаних пелюстками троянд або б хоч іноді дарував квіти без приводу і писав смс не з заїждженими фразами «я тебе люблю. Спокійної ночі, цем ». Що б хоча б гарні слова, з нагоди, звучали якось інакше.

Від відсутності романтики всі біди в відносинах: моногамія, в'янення пристрасті, частота конфліктів і родючість грунту для почуття незадоволеності собою, партнером, вашими відносинами і взагалі всім оточуючим світом! Адже по суті, треба так мало! Зовсім трохи романтики, хоч іноді, хоч у свята. Чомусь чоловіки не поспішають реалізувати свої бажання зробити коханій приємно, як у фільмах типу «Поспішай кохати» і «Якщо тільки», ось так дивишся і тихенько заздриш, переконуючи себе, що в реальному житті такого бути не може, але ж чому немає ? Невже складно дати порив фантазії, прикрасити сірі будні, спровокувати кохану на посмішку, адже це не складно і так приємно - дарувати щастя коханому тобою людині!

У старі часи день закоханих супроводжувався таємним врученням не тільки послань, але і подарунків «зі значенням». Увечері 13 лютого поклонник клали свої дари на сходинки заповітної двері, дзвонили і тут же стрімголов бігли геть, щоб їх не впізнали.

Пізніше обрання коханого перетворилося в одне з традиційних розваг у Валентинів день, який очікували з хвилюванням і трепетом. Юнак у ніч напередодні ходив під вікном дівиці, з якого на зорі вона повинна була гукнути його, назвавши своїм Валентином. Дівчина, відповідно, хвилювалася про те, щоб у вікна був той, кого вона бажає, а деяким бідолахам доводилося турбуватися, щоб прийшов хоч хто-небудь. Тільки після того як дівчина назвала його своїм Валентином, юнак мав право піднести свій заздалегідь вибраний дар.

Подарунок готувався дуже ретельно. Один з героїв В. Скотта коваль Генрі Сміт приготував в подарунок своїй коханій виточений у вигляді серця рубін, пронизаний стрілою. Він вклав його в витончений гаманець із сталевих кілець, по обідку якого вигравіював слова: «В груди увійшла любові стріла. Кольчуга серця не врятувала ».

Напевно, зайве пояснювати, чому прийнята символіка цього свята - зображення серця. Сенс подарованого шанувальником «серця» - кам'яного, скляного, золотого, пластмасового, паперового - зрозумілий кожній жінці цього самого «серця».

Звичай підношення в свято Любові букета з особливим посланням був запозичений у галантних французів. Закоханий хлопець висловлював свої почуття обраниці за допомогою ретельно підібраного букета, де кожна квітка мав власне тонке значення. Вважають, що початок цієї традиції поклав Людовік 16, який подарував цього дня Марії - Антуанетти червоні троянди. Згідно античній легенді, ці квіти отримали особливе значення завдяки Афродіті, богині любові і краси. Поспішаючи до Адоніса, своєму пораненому коханому, вона наступила на букет білих троянд, вколола ногу про шипи, і її божественна кров пофарбувала їх у червоний колір.

Тому головною квіткової емблемою святого Валентина вважається червона троянда - відкрите визнання в істинної любові. Однак 14 лютого прийнято підносити букети та з інших кольорів. Дизайнери-флористи можуть скласти загадкове квіткове послання, передає відтінки почуттів: анемони - «Чи не здається тобі, що пора нам знову бути разом?», Гвоздики - «Я відчуваю прилив бажання, коли бачу тебе», хризантеми - «Я знаю, ти - твердий горішок, але я готовий чекати », нарциси -« Я люблю твій розум, а не тіло », іриси -« Я в вогні! », лілії -« Наші взаємини колосальні ... », орхідеї -« Ти - одна з мільйони », тюльпани -« Я люблю тебе до божевілля, і мені немає діла, чи знає хто про це »...

14 лютого прийнято дарувати і солодощі. Як підрахували допитливі бранці любові, з'їдаючи шоколадне «серце» або звичайну плитку шоколаду в 100 г, ми отримуємо приблизно 600 калорій. Їх потрібно обов'язково «відпрацювати». У вас є два варіанти: безперестанку вальсувати більше двох годин або цілуватися 6:00 поспіль. Вибирайте! Подарунки в цей день підкреслять прихильність обранця. Звичайно, деяким людям подобаються дорогі подарунки самі по собі.

Але в більшості випадків такі подарунки показують, що ти витрачаєш гроші, щоб приховати факт, що не можеш придумати нічого оригінального. Якщо витрачаєш гроші - роби це купуючи щось незвичайне і рідкісне. приготуй частування сам Отже, що ж ми включимо в список "подарунків-що-треба!" Подаруй послугу: виділи час і полагодь в будинку все, що потрібно було полагодити вже давно. Приготуй улюбленої вечерю, помий посуд, квартиру (особливе, якщо ти ніколи ще не робив це). Навіть якщо ти зовсім не вмієш готувати, твої зусилля будуть оцінені по достоїнству! Сам факт, що ти взявся за це - вже щось! Будь галантний і попереджувальний: відкривай двері, подавай руку, підсуваю стілець, коли вона сідає ...

Подаруй хобі: Подаруй небудь оригінальне, пов'язане з її захопленням. Це може бути як речовий подарунок, так і, наприклад, похід на якусь виставку.

Подаруй оригінальність: ти можеш найняти художника, щоб він намалював її портрет ... або зробив колаж ... або її улюблені вірші красиво оформлені ... або спробуй зробити щось своїми руками: прикраси, портрет, вирізаний з дерева подарунок, її портрет з мозаїки ... просто прогуляйся по художніх магазинах - там можна знайти величезну кількість ідей! Або що-небудь, що має значення тільки для вас: наприклад, зробити подарунок із з'єднаних листівок або записочок, які ви писали один одному ... обіграти це як-небудь, може створити міні-сайт, присвячений вашої любові

романтика Подаруй романтику: витрать свій час, щоб написати віршоване визнання ... або красиво розповісти історію вашого кохання ... або написати довгий лист про те, як багато вона значить для тебе.

Подаруй увагу! Прочитай їй свої твори ... поговоріть про них ... погодуйте один одного і пограйте в яку-небудь гру або погуляйте на свіжому повітрі, посидьте в кафешці, поспілкуйтеся. Адже це щастя, бути разом!

А ще пригадуються романтичні вірші, анкети, зошити-девичники, де були слова: «Дарувати себе - не значить продавати І поруч спати - не означає переспати. Не помститися - не означає все пробачити А порізно бути - не означає не любити ... ».
Яндекс.Метрика