Skip to main content

Що подарувати коханій?


Чоловіки люблять практичні і корисні подарунки. Якісь витончені вишукані речі, призначені для того, щоб ними милувалися - не для наших сильних половин. Втім, якщо він оцінить - предмети мистецтва (статуетку, картину ...) можуть стати відмінним подарунком.

Тим не менш, основній масі чоловіків набагато більшу радість зможуть доставити хороший парфум, оригінальний крем для гоління, дорогий затиск для краватки, годинники, домашні туфлі, шарф, сорочку, нижню білизну (але не кальсони), хороший шкіряний ремінь, рукавички, стильні сонячні очки, якщо він курить - красиву попільничку і гарну запальничку, а також блок улюблених сигарет, які він би кожен день курив, якби не економив, мундштук; хороше вино або коньяк, стильну барсетку, портфель, набір дорогих канцелярського приладдя, оригінальний диск з його найулюбленішою музикою, набір інструментів, пивний кухоль, предмети побуту (світильник, свічник зі свічкою, оригінальну стійку під диски, касети, Портманом з одного монеткою, цінну рамку для фотографії ...)

Порада жінкам: квіти молодим чоловікам, як правило, не дарують. Це, звичайно, непогано. Але упередження залишаються упередженнями. Також не купуйте чоловікам краватки - догодити вкрай важко. Крім того, майте на увазі, що нижня білизна провокує чоловіків. Домашні туфлі на ногах неодружених чоловіків можуть виявитися чоботи-скороходи, а сорочка - шапкою-невидимкою. Неодружені чоловіки - найшвидші створення в світі. Як тільки вони відчувають, що їх хочуть приручити, а домашні туфлі й сорочка - перший крок до цього, вони тут же зникають.

Джерело: bt-lady.com.uaЯндекс.Метрика