Skip to main content

Що подарувати на 23 лютого?


захисник Щоб подарунки дійсно радували, потрібно непідробне особисту увагу до оточуючих, щире бажання зробити для всіх щось приємне, а також тонке відчуття і розуміння їх потреб. Чим ближче тобі людина, тим важче дарувати йому подарунок.

Вибір подарунка - серйозна проблема. Потрібно не просто купити, а купити щось таке, що могло б хоч скільки-небудь здивувати і порадувати. Принцип: дарувати те, що людина любить і чого хоче, але просто так в побуті не купує, - найпростіший і ефективний. Можна виділити кілька варіантів подарунків. Ось деякі з них:

Подарунок в колекцію. Це майже безпрограшний варіант. Адже багато людей щось колекціонують. Звичайно, щоб подарунок потрапив в колекцію, треба добре її знати і розбиратися в самому предметі.

Можна так само складати колекції самостійно. Тобто вибудовувати подарунки так, щоб вони самі складали колекцію. Наприклад, дарувати статуетки, посуд однієї серії. У результаті ваші подарунки стануть дуже значущим ритуалом і з кожним роком будуть приносити все більшу радість.

Оригінальний подарунок. Радувати може не тільки цінна або корисна річ, але і якась кумедна штучка. Тут вся справа не в практичній користі, а в додатковому навантаженню, яку несе річ. Нікому і в голову не прийде придбати килимок для миші з портретом Путіна або шкатулки "під хохлому" із зображенням епізоду з "Зоряних воєн". Однак ці подарунки, швидше за все, викличуть якщо не захоплення, то щиру усмішку у того, кому ви їх подаруєте. Головне щоб у тієї людини, якій ви вручите подарунок, було все добре з почуттям гумору.

Подарунок-присвята. Це можуть бути вірші, йому присвячені, збірка спогадів друзів про нього, виданий і одному екземплярі, зібрані на диск його улюблені пісні або великий портрет маслом.

Даруйте подарунки з любов'ю, тоді будь-який вибір буде винятковим!
Яндекс.Метрика