Skip to main content

Точка, точка, кома ... Що ми малюємо? (Дізнайся себе)


Ми вже розповідали, що ті малюнки, які ми малюємо машинально, думаючи про щось, слухаючи доповідача або лектора, розмовляючи по телефону і так далі, продиктовані підсвідомістю, а тому можуть багато цікавого розповісти про особистість людини. Не викидайте свої малюнки або малюнки своїх близьких, а у вільну хвилинку розгляньте їх уважно.

- Якщо намальовані візерунки схожі на квіточки, пелюсточки, сонечко, то, схоже, ви потребуєте спілкуванні, уваги і любові.

- Спіралі і хвилясті лінії на малюнку означають те, що вам загрожує емоційний зрив і неодмінно потрібен відпочинок.

- Зигзаги, намальовані вашою підсвідомістю говорять про те, що вам слід зайнятися творчістю, саме там ви знайдете можливість вирішити якусь давно тяготящее вас негативну проблему.

- Якщо ви малюєте квадрати, то напевно занадто завантажуєте себе роботою. Вам потрібно час від часу зупинятися і знаходити собі розрядку, інакше ви - гарний об'єкт для наведення порчі, пристріту, і ви легко можете перейняти на себе будь-яку негативну програму.

- Якщо ви малюєте прямокутники, то це говорить про те, що ви відкритий і легкоуразливими людина. І вас дуже легко обдурити. Вам необхідний захист від зайвої довірливості.

- Круги на малюнку говорять про те, що ви ранимий, імпульсивний, вразлива людина. І що вам, без особливих зусиль, можна сісти на шию, чим можуть скористатися безсовісні люди.

- Інші геометричні фігури означають, що вам не вистачає романтики. Самі того не бажаючи, ви налаштовуєте свого партнера на більш приземлене настрій. Ванни з екстрактом троянди або лаванди розбудять вашу чуттєвість і додадуть романтичності у ваші стосунки з коханою людиною.

- Якщо візерунки нагадують будиночки, то незабаром ймовірні конфлікти, сварки, і не тільки з домашніми, але і з сусідами. Не давайте емоціям брати над собою верх, намагайтеся контролювати їх і віддавати звіт у своїх словах і вчинках.

- Якщо ви малюєте обличчя людей швидше за все ви нерішучий і боязкий чоловік, і цим користуються недоброзичливці. Щоб стати більш впевненим у собі, займіться аутотренінгом, виховуйте в собі силу характеру.

- Чоловічки на вашому малюнку говорять про те, що ви - неконфліктна людина і не можете, коли треба, сказати немає. І ця якість залучає до себе негатив. Вчіться відкидати непотрібне вам!

- Якщо малюнок нагадує мечі, стріли і все, що, по-вашому, схоже на зброю, то це говорить про те, що ви запросто можете упустити удачу. У цьому випадку вам допоможе будь талісман для задобрювання Фортуни.

- Якщо ж ви граєте самі з собою в хрестики-нулики, то ви чомусь відчуваєте себе винуватим, але провину вам нав'язали інші люди. Постарайтеся розібратися в своїх відчуттях і знайти розумний вихід.
Яндекс.Метрика