Skip to main content

Які у вас очі? (Дізнайся себе)


Астрологи шукають все нові й нові способи дізнатися характер людини по самих різних ознаках. І, звісно, ??без їхньої уваги не залишилися очі. Про те, що очі дзеркало душі, знають геть усі, але фахівці стверджують, що вся колірна палітра планет гороскопа народження відбивається в очах людини.

Очі, колір, вираз напевно, самий інформативний джерело відомостей про темперамент, характер, адже вони те саме відбитками пальців: як немає двох однакових відбитків, так немає однакових очей. Наскільки неповторні очі, настільки ж неповторна і особистість людини.

Але, тим не менш, за кольором очей можна виділити основні риси натури людини, що об'єднують їх і роблячи схожими. Так, люди з чорними очима, як правило - сильні люди з потужною енергетикою, що володіють неспокійним характером. Чорні очі свідчать про пристрасність людини і його велелюбний.

Людей, яких природа одягнули карими очима, відрізняє ще й чарівність, привабливість, чуттєвість, дотепність. Вони дуже влюбливі, пристрасні, темпераментні, правда, трохи запальні і примхливі. Люди з темно-карими очима (суміш енергії Сонця і Венери з домішкою Сатурна) надзвичайно товариські і легко сходяться з людьми.

Синій колір відповідає Венері, тому ті, хто народжений з синіми очима, найчастіше - романтичні, дуже емоційні й чуттєві. Крім того, у таких людей загострене почуття справедливості, вони не вміють брехати і завжди на боці слабких.

А ось блакитні очі нерідко таять обман. Власники блакитних очей - не надто сентиментальні, цілеспрямовані люди з досить спокійним характером. Однак одноманітність їх пригноблює, і нерідко у них трапляються різкі перепади настрою.

Люди з сірими очима розумні і допитливі, рішучі, але разом з тим дуже чутливі, тому можуть виявитися зовсім безпорадними в ситуаціях, коли розум безсилий, а потрібна жорсткість і впевненість у собі.

Ті, у кого зелені очі, відрізняються відданістю, надійністю і вмінням любити. Вони ніжні, щирі і добрі - за це їх цінують друзі, а вороги ненавидять за принциповість і твердість.
Яндекс.Метрика