Skip to main content

Як ми сміємося? (Дізнайся себе)


Сміх буває таким різним, і манера сміятися може розповісти про людину багато. Так що давайте постежимо за тим, як сміємося ми і наші близькі та знайомі раптом дізнаємося щось новеньке?!

- Якщо ви торкаєтеся при сміху мізинцем своїх губ, то це означає, що у вас є власні уявлення про хороше тоні, і що ви твердо прямуєте цим уявленням завжди і скрізь. Крім того, вам подобається бути в центрі уваги.

- Ви смієтесь, прикриваючи при сміху рот рукою? Якщо так, то ви не дуже впевнені в собі, часто ви стривожились віддаєте перевагу залишатися в тіні і, як кажуть, не розкриватися. Тому не перегинайте із самоаналізом і надмірною самокритикою, будьте впевненою в собі.

- Якщо під час сміху ви закидає голову, то, швидше за все, ви довірливі і легковірні, але в той же час володієте широкою натурою. Іноді Ви здійснюєте несподівані вчинки, піддаючись лише своїм почуттям, а вам, навпаки, варто, мабуть, більше покладатися на розум.

- Чи стосується при сміху рукою обличчя або голови?

Якщо так, то, швидше за все, ви мрійник. Це, звичайно, непогано, але чи треба так намагатися здійснити свої мрії, деколи нереальні? Вам не зашкодить мати більше тверезості і реалістичного підходу до життєвих проблем.

- Якщо ви морщите чи ніс коли смієтеся, то ваші почуття і погляди швидко й часто змінюються. Ви людина емоційна і, мабуть, примхливий, легко піддаєтеся хвилинному настрою, що створює труднощі і для вас, і для оточуючих.

- Ті, хто сміється голосно, відкривши рот, як правило, належать до людей темпераментним, рухливим. Таким людям не завадило б придбати трохи стриманості і поміркованості, щоб навчитися не тільки говорити, але вміти і послухати!

- Якщо ви нахиляє голову, перш ніж тихенько розсміятися, то ви з людей добросердих, совісних, які звикли пристосовуватися до обстановки і людям. Ваші почуття і вчинки під контролем, і ви намагаєтеся ніколи нікого не засмучувати і не засмучувати.

- Ті, хто при сміху тримається за підборіддя, то який би не був вік у цих людей, абсолютно очевидно, що у своєму характері вони зберегли риси юності, правда і надходять вони, найчастіше, без довгих роздумів.

- Якщо ви примружує, коли смієтеся, то це свідчить про врівноваженість, вашої впевненості в собі, неабиякому розумі. Ви діяльні і наполегливі, іноді, бути може, більше, ніж потрібно, у таких випадках постарайтеся поглянути на себе з боку.

- Не засмучуйтеся, якщо ви не впізнали себе, або просто у вас немає певної манери сміятися. Ви, очевидно, ви належите до індивідуалістів: у всьому і завжди в першу чергу керуєтеся власною думкою, часто нехтуючи поглядами інших.
Яндекс.Метрика