Skip to main content

Як ти ставишся до себе?


Якось давно я звернула увагу, що колеги-чоловіки до моєї подруги ставляться зовсім не так, як до мене. Я зараз поясню, в чому різниця. Я завжди позиціонувала себе, як грамотного і розумного фахівця, більш того, щоб уникнути пліток, натяків на службові романи та інші капості, які підстерігають в змішаному колективі, трималася завжди незалежно і зберігаючи дистанцію. От і склалося з часом, що мене стали сприймати, як сильну жінку, абсолютно не потребує допомоги, підтримки, турботи.

Більш того, це в мене можна попросити допомоги, захисту перед начальством. Це мене можна затримати після роботи допізна, а потім не турбуватися, як я доберуся до дому. Навіть на день народження і 8 березня мені дарують якісь ... "корисні подарунки», безстатеві, наче я і не жінка зовсім, а так, колега і все тут.

А моя подруга, людина анітрохи не менш сильний, ніж я, і вже, тим більше, не безпомічний, зуміла себе подати, як істота ніжне, непристосоване до життя, що потребує опіки і піклування. Але я знаю її не один десяток років і розумію, що це у неї просто такий спосіб жити - перекладаючи свої справи і проблеми на оточуючих.

Остаточно в мене розкрилися очі, коли мій чоловік в розмові мені якось сказав, що цієї моєї подруги хочеться допомагати, тому що поруч з нею навіть Миршавий відчуває себе лицарем, сильним чоловіком, а я і так сильна, ні в кому і ні в чому не потребую. Чесно сказати, я після такої заяви плакала тайком, адже образливо! Я теж хочу, щоб мені допомагали, щоб вважали мене ніжною і беззахисною.

Але, виходить, я сама у всьому і винна. Не варто було звалювати на себе тяжкий віз всіх життєвих проблем, бажаючи уберегти або полегшити життя тим, хто поруч. І стала я придивлятися і до подруги, і до своїх близьких. Після таких ось спостережень, зрозуміла безперечну істину: як ти себе поставиш, так до тебе і будуть ставитися. Тягнеш віз - будуть тільки підкладати, а якщо прикинулася слабкою, то не тільки твій віз із проблемами потягнуть, але і тебе зверху посадять, щоб не перевтомилася.

А що стосується конкретно чоловіків, то вони, в першу чергу, відображають наше ставлення к. .. самої себе. Тобто чоловіки ставляться до нас так, як ми самі ставимося до себе. Якщо ми в нападі гордості та самостійності хапаємося за все справи поспіль, то не варто чекати, що чоловік буде намагатися полегшити ношу. Один-другий раз спробує допомогти, але, як тільки зрозуміє, що ти впораєшся сама - все, про допомогу якомога більше і не мріяти!

Ви напевно стикалися з тим, що один і той же чоловік абсолютно по-різному проявляється з різними жінками. Або, що з однією жінкою зовсім різні чоловіки в підсумку проявляють себе однаково? Це якраз і є наслідок з вищесказаного правила. А ще жінки, у яких не складається особисте життя, часто нарікають, що ось один чоловік, другий, третій - а всі ведуть себе однаково, хоча з початку життя здавалося раєм, а черговий чоловік - зовсім іншим.

А це трапляється саме тому, що ставлення жінки до самої себе за цей час, в кращому випадку, не змінилося. І з кожним черговим не склалися романом ми підсвідомо робимо не найкращі висновки про себе і про те, чого ми варті, робимо все ті ж помилки, наприклад, знову починаємо розчинятися в коханій людині, готові піклуватися про нього, забуваючи про саму себе.

Виходить, що для чоловіків жінка - загадка! Тобто, вони не знають і навіть не припускають, що нам потрібно, про що ми мріємо, чого хочемо. А ми, жінки, чомусь переконані, що прямо з народження знаємо, що потрібно чоловікам, як їм потрібно, з ким, скільки разів ... І, зустрівши свого принца, починаємо займатися, ким завгодно і витрачати своє життя на когось іншого, але тільки не на себе.

Чоловік, познайомившись з жінкою, в перший час спілкування на підсвідомому рівні знімає інформацію про те, як жінка до себе ставиться, чого вона, з її ж власної точки зору, гідна, наприклад, витрачає вона на себе гроші або економить на собі, їсть Чи з красивого посуду або сьорбає прямо з каструльки на бігу і т.д. Ні, вони не займаються цим спеціально, але несвідомо вони оцінюють нас саме так, як ми самі себе цінуємо, а потім ведуть себе відповідно з цією оцінкою.

А тішать, бережуть і плекають чоловіки жінок ніжних і беззахисних, слабких і випещених, причому, тому, що їм і в голову не прийде звертатися з ними інакше. А якщо ви займаєтеся самоїдством, не впевнені в собі і не рішучі, то чекайте докорів і критики своїх вчинків. Якщо ви економите на себе, вам не стануть дарувати розкішні квіти і дорогі подарунки. Якщо ви звикли перекушувати на ходу, з пательні або з каструлі, то не чекайте запрошення в ресторан або романтичної вечері при свічках, приготованого вашим чоловіком.

Вас не влаштовує те, як до вас ставиться ваш чоловік? От і варто задуматися, чому так відбувається, адже він, його ставлення - це відображення вашого власного ставлення до себе. Якщо ви все терпите і прощаєте йому, то не чекайте, що вашому чоловікові колись стане соромно, і він перестане обманювати, змінювати, затримуватися на роботі або раптом візьме на себе частину домашніх справ. Адже ви терпите - значить, так буде завжди!

Так що, бажаючи щось змінити в стосунках, почніть з себе: подумайте серйозно, як ви самі до себе ставитеся. Обов'язково постійно займайтеся особистим розвитком і виховуйте таке ставлення до самої себе, яке ви хочете побачити від коханої людини. І все буде змінюватися на краще.

А на закінчення одна маленька картинка, яку я якось спостерігала в театрі. Літня пані (язик не повертається назвати її бабусею або навіть просто жінкою - це була саме дама) підійшла до зачинених дверей, зупинилася і безпорадно стала озиратися навколо. І тут же підскочив якийсь чоловік і відкрив перед нею двері. Знаєте, я позаздрила!

Джерело: wild-mistress.ruЯндекс.Метрика