Skip to main content

Як зав'язати шийну хустку


Жінка з красиво зав'язаним на шиї хусткою дуже приваблива для чоловіка, крім того, хустка-річ корисна і практична - і одяг нарядно виглядає, та й комір менше брудниться. А вже коли відчуваєш на шиї ніжну прохолоду шовку і здивовано-зацікавлені погляди протилежної статі ... Багато чоловіків зізнаються, що відчувають потяг до такої пані, тому що хустку навколо шиї символізує якусь несвободу (символічний нашийник) і виглядає дуже сексуально.

Француженки обожнюють хустки і не розлучаються з ними ... навіть спекотним літом. Вони, як ніхто інший, прекрасно знають, що невеликі, не потребують особливих витрат і тривалої біганини по магазинах деталі здатні прикрасити будь-який, самий непоказний на вигляд предмет гардероба, перетворивши його в бальна сукня Попелюшки. Адже хустки й шарфи, по суті, є найпростішим аксесуаром, але в той же час вони дають необмежений простір для творчості - тільки способів їх зав'язувати налічується кілька сотень.

Є старий спосіб дізнатися справжню цінність шовкової хустки - потрібно протягнути його крізь кільце. Чим якісніше шовк, тим легше онпроскользнет.

Якщо ваш хустку можна прати, робіть це тільки вручну, використовуючи м'які миючі засоби. Після прання не віджимайте, а сушіть в розкладеному вигляді. Утюжьте через проутюжнік негорячій праскою з парою.

Хустка повинен бути розміром як мінімум 80х80 см - тоді його нескладно перетворити у що завгодно. До речі, ексклюзивні хустки від Hermes, Gucci і Versace давно вже стали предметами колекціонування!

Уміло зав'язана хустка демонструє вишуканий смак своєї власниці і беззастережно приковує погляди оточуючих. Не вірите? Що ж, спробуйте!

Спосіб № 1

Покладіть шарф навколо шиї так, щоб його звисаючі кінці були однаковими по довжині.

Два рази переплетіть кінці один з одним і вільно заведіть їх назад.

Ззаду зв'яжіть кінці, спереду Задрапіруйте хустку в вирізі.

Спосіб № 2

Зауважте шарф вузлом посередині й злегка розправте вузол.

Розташувавши вузол під підборіддям, перехрестіть кінці шарфа на шиї ззаду.

Заведіть кінці вперед і протягніть крізь вузол хрест-навхрест.

Спосіб № 3

Складіть шарф на ширину краватки і злегка пригладьте. Покладіть шарф навколо шиї так, щоб один кінець був довший іншого.

Два рази оберніть довгий кінець навколо короткого, при цьому важливо, щоб шарф лежав плоско.

Потягніть довгий кінець вгору до підборіддя, а потім загніть вниз і протягніть крізь вузол. Підтягніть вузол вгору до бажаної висоти.

Спосіб № 4

Якщо ви обожнюєте декольтовані вбрання, але вважаєте, що ваші плечі категорично не підлягають оголення, тоді пропонований спосіб - для вас.

Складіть хустку трикутником, щоб один кінець трохи виступав під іншого. Накиньте хустку на плечі, кінці схрестите ззаду і зав'яжіть їх спереду на шиї маленьким вузлом.

Спосіб № 5

Цей екстравагантний спосіб підходить особам рішучим і неординарним.

Накиньте хустку на одне плече, викладіть красивими складками і зав'яжіть з протилежного боку на рівні талії.

Спосіб № 6

За допомогою хустки можна візуально збільшити невелику груди. Для цього складіть його навпіл, накиньте спереду на плечі і зав'яжіть на спині. На грудях сформуйте драпірування. Хустка можна зафіксувати на плечі оригінальної брошкою.

Спосіб № 7

Асиметрія нині в пошані. Звичайний хустку змусить "заграти" по-новому нічим не примітні плаття, джемпер або піджак.

Зауважте хустку на шиї так, щоб один кінець вийшов набагато коротше іншого. Довгий закріпіть брошкою біля самої основи рукава.

Спосіб № 8

Вважаєте, що ваша шия далека від досконалості?

Тоді складіть хустку трикутником, зберіть його вузькою смужкою і оберніть навколо шиї. Один кінець пропустіть під основою косинки.

Спосіб № 9

Трикотажний джемпер перетвориться на піджак з допомогою імпровізованих лацканів.

Складений вдвічі хустку накиньте на плечі і зав'яжіть спереду так, щоб кінці вийшли короткими.Спосіб № 10

Вам належить вечірній вихід. Але ви не любите ювелірні прикраси, а біжутерія здається занадто банальною? Хустка може перетворитися в шовкове кольє.

Складіть його так, щоб нижній кінець трохи виступав під верхнього. Накиньте хустку на груди, кінці оберніть один раз навколо шиї і зав'яжіть їх спереду. Приховайте вузол під драпіруванням, що утворює хомут.

Спосіб № 11

Вся увага на шию. Якщо, звичайно, вона у вас лебедина.

Складіть хустку "гармошкою" і зав'яжіть його на шиї збоку. Короткий кінець залиште вільним, а довгий пропустіть під основою шарфа знизу вгору.

Спосіб № 12

Щоб "оживити" і звичайний діловий костюм, і навіть саме лаконічне плаття (наприклад, з глухим коміром), складіть хустку навпіл (косинкою), у згину підверніть кілька разів і накиньте на плечі підставою складки вниз.

Варіантів багато, а тому пробуйте і можливо ви винайдете і щось своє, удачі!

Джерело: myshine.ruЯндекс.Метрика