Skip to main content

Який у вас ніс? (Дізнайся себе)


Як тільки жінка не намагається зрозуміти, чи того чоловіка вибрала собі в супутники життя або помилилася?! Для того, щоб підстрахувати себе, всі способи хороші. А, крім того, це ж так цікаво спробувати зрозуміти людину з його зовнішності, якимось проявам натури, ході, кольору очей і так далі.

А ось китайська фізіогноміка Мянь-Сян пропонує вам спробувати визначити характер і навіть долю близької людини по носі! Так-так, саме ніс є об'єктом вивчення Мянь-Сян. Придивіться до свого обранця уважно, порівняйте свої спостереження з тим, що говорить стародавня наука. Хто знає, може бути, ці спостереження застережуть вас від фатальної помилки або, навпаки, підтвердять правильність вибору.

Ніс з високою, прямий, досить довгою верхівкою, великими крилами і невеликими ніздрями Мянь-Сян називає носом дракона. Для людини з таким носом влада, сила, енергія сутність натури. Він любить наказувати, хоча і не відволікається на дрібниці. Але непокори теж не прощає. Володар такого носа легко втрачає рівновагу і з працею забуває образи. У любові він непоступливий і ранимий, зате турботливий і надійний. Чоловік з носом дракона буде щасливий з милою тихою жінкою, готовою закрити очі на його недоліки. А ось жінці з таким носом доведеться в житті нелегко, тому що чоловіка, який витримає такий важкий і владний характер, доведеться пошукати.

Ніс, що становить одну лінію з чолом, так, що поглиблення на переніссі відсутня, або, як ми звикли говорити римський, Мянь-Сян називає носом носорога. Люди з таким носом мають всі шанси бути щасливими. По-перше, у них є задатки лідера, вони можуть прорахувати будь-яку ситуацію на кілька ходів вперед і часто роблять гарну кар'єру. По-друге, до вибору супутника життя вони підходять грунтовно. Правда, до другої половини вони пред'являють досить високі вимоги - краса, розум, почуття гумору. А ось секс володарі носа носорога ставлять на одне з останніх місць, найбільше цінуючи затишок, зручність і гармонію.

Ніс тигра - широкий, прямий, з великими ніздрями. Такий ніс - явна ознака людини, готового в будь-який момент кинутися в бій. Люди з таким носом обожнюють спорт, а ось бесіду про прекрасне підтримати не зможуть. У них гарна інтуїція, але вони непослідовні й непостійні. Чоловіки з носом тигра цінують в жінках відверту сексапільність, а дами вибирають заможних супутників, готових оплачувати їх капризи.

Ніс з низькою спинкою, широкими крилами, акуратно заокругленим кінчиком називається носом лева. Людині з таким носом успіх дається нелегко він все повинен домагатися сам тобто, багато працювати і розраховувати тільки на себе. Мабуть тому і стійкості йому не позичати. У любові люди з носом лева недовірливі, обережні, а, якщо їх колись спіткало розчарування, домогтися відвертості і відкритості від такої людини буде дуже складно. Чоловіки з носом лева люблять і вміють красиво залицятися, на побачення обов'язково прийдуть із шампанським та квітами, а жінки ставляться до своїх партнерів зверхньо, ??зверхньо.

Ніс орла - з дугоподібною спинкою, загостреним гачкуватим кінчиком нижче рівня ніздрів. Володарі таких носів хитрі і підступні, вміють отримати вигоду з будь-якої ситуації. Але в той же час вони спритні, винахідливі, рішучі і самостійні. Одне з найважливіших якостей людей з такими носами - проникливість. Люди з носами орла велелюбні, готові на самопожертву, але в той же час ревниві й непостійні. При цьому собі схильні прощати всі провини, але до партнера пред'являють інший рахунок.

Ніс корови - з короткою спинкою, округлим кінчиком і яскраво вираженими крилами. Люди з таким носом володіють гарним смаком, старанні, послідовні, наполегливі. Вони дуже талановиті, серед них багато поетів і художників. При цьому такі люди працьовиті й всього домагаються самі. Але ось в любові володарі носів корови егоїстичні, вважають за краще брати, а не віддавати, вимагають захоплення, навіть схиляння та обожнювання.

Ніс з горбинкою Мянь-Сян називає носом мавпи. Люди з такими носами рідко бувають багаті та успішні. Вони схильні до самотності і депресій і часто власними руками руйнують своє щастя, відштовхуючи тих, хто їх любить. Часто перебуваючи в очікуванні неземної досконалої любові, вони не помічають тих, хто поруч і беззавітно їм відданий.

Ніс з роздвоєним кінчиком називають носом кози. Володарі таких носів по Мянь-Сян соромнозахланні, розважливі, егоїстичні і пожадливі. Причому, саме невгамовна і неконтрольована сексуальна енергія часто диктує їм поведінку. Люди з такими носами непостійні в своїх уподобаннях, часто міняють партнерів, а тому рідко бувають щасливі в шлюбі. А якщо вам довелося полюбити людину з таким носом, він принесе вам чимало болю і прикрощів.

Ніс картоплею Мянь-Сян називає часниковим носом. Люди з такими носами зазвичай володіють практичною кмітливістю, вміють заробляти і витрачати гроші. Вони дбайливі і доброзичливі, люблять робити сюрпризи і влаштовувати свята для себе, близьких і друзів. Володарі такого носа завжди прийдуть на допомогу, допоможуть і словом, і ділом. У любовних відносинах такі люди особливо цінують розуміння і відвертість. Вони ніжні і ласкаві, але чекають того ж і від партнера зізнань, слів, доказів любові, причому постійно.

Наскільки теорія Мянь-Сян збігається з вашими спостереженнями, відомо тільки вам. Але в будь-якому випадку поставтеся до цього з часткою іронії, адже ви точно знаєте, що супутника життя потрібно вибирати не по носі, а до душі!
Яндекс.Метрика